Väikelaen suurtele unistustele!

Intress al. 8,8%, taotlusprotsess 1 minut. Raha kohe kontole!

Juba üle 30 000 inimese kasutab Modenat ostude hajutamisel.

Summa

1000 €

500 €

5000 €

Periood

36 kuud

3 kuud

60 kuud

Kuumakse

34,78 €

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Oleks elus kõik nii lihtne, kui modena taotlusprotsess

Paindlikud makse- ja finantseerimislahendused igaks olukorraks!

img

Laena rahuliku südamega

Kui Sa ei ole Modena väikelaenu tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile ilma lisakuludeta 30 päeva jooksul tagastada.

Turvaline väikelaen Modenast, kasvõi nüüd ja kohe.

img

Vastused levinud küsimustele

Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda, kui oled 18-75 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik. Laenu saamiseks peab taotlejal olema registreeritud elukoha aadress Eestis.

Modena väikelaenu lepinguid saab allkirjastada smart-ID või mobiil-ID abil Modena portaalis.

Osamaksed tuleb tasuda Modena Estonia OÜ kontole (IBAN EE147700771006304136). Kui oled meiega sooritanud ostu, siis saadame sulle täpsed maksedetailid emailile ning enne maksetähtpäeva teavitame sind ka SMS-iga.

Jah, saadame Sulle peale ostu sooritamist e-mailile maksegraafiku ning teavitame Sind ka SMS-iga maksetähtaja saabumisel.

Kui sul ei ole võimalik tasuda enda osamakset ettenähtud kuupäevaks, siis palun võta ühendust meie klienditoega info@modena.ee ja me leiame sulle sobiva lahenduse.

• Modena väikelaenu rahulolugarantii kehtib kuni 30 kalendripäeva pärast laenulepingu sõlmimist.

• Väikelaenu tagastamiseks tuleb saata kirjalik avaldus e-posti aadressile info@modena.ee.

• Avalduses tuleb välja tuua lepingust loobumise põhjus või tingimused mis osutusid mitte sobivaks.

• Saadame avaldusele vastu täpse tagasimaksmisele kuuluva summa, mis tuleb tasuda maksimaalselt 1 kalendripäeva jooksul pärast rahulolugarantii perioodi lõppemist.

• Rahuolugarantii kehtib Modena väikelaenule ja ei laiene teistele pakutavatele finantstoodetele.

Kontakt

info@modena.ee

Avalikud teabepäringud

legal@modena.ee

Eraklient

+372 660 4144

Äriklient

+372 600 1011


Järgnev arvutus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest olenevalt sinu esitatud andmetest ja krediidiskoorist. Tegelik pakkumine selgub pärast taotluse esitamist.

Modena Estonia OÜ ostukrediidi krediidi kulukuse määr on 17.84% aastas järgmistel näidistingimustel: limiit 1000 EUR, fikseeritud intressimäär 10%, lepingutasu 0 EUR, haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1100 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 12 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga.

Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Modena Estonia OÜ ja Modena Payments OÜ veebilehel. Modena Estonia OÜ on reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt. Enne lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud veebilehe kasutajatingimustega.