Väikelaen suurtele unistustele!

Intress al. 8,8%, taotlusprotsess 1 minut. Raha kohe kontole!

Juba üle 50 000 inimese kasutab Modenat ostude hajutamisel.

Summa

1000 €

500 €

5000 €

Periood

36 kuud

3 kuud

60 kuud

Kuumakse

34,78 €

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Oleks elus kõik nii lihtne, kui modena taotlusprotsess

Paindlikud makse- ja finantseerimislahendused igaks olukorraks!

Modena väikelaen 5000

Väikelaen suurtele unistustele

Ilmselt oled praeguseks hetkeks langetanud otsuse, et vajad enda eesmärkide, vajaduste või unistuste täitmiseks lisaraha. Tõenäoliselt tead ka seda, millises summas ja milleks on väikelaen vajalik. Lahtine on veel kellelt ja mis tingimustel laenata. Meil on hea meel, et oleme selles valikus.

Väikelaen – mida pakkuja valimisel kaaluda?

Ühelt poolt võib väita, et vahet ei olegi – “raha on raha”. Teisalt öeldakse, et saatan olevat detailides. Järgnevalt toome välja olulisemad argumendid, mida on Modena väikelaenu kliendid ise välja toonud.

Kiirus ja kättesaadavus loevad

Väikelaen leiab kõige enam kasutust suuremate, elukvaliteeti parandavate väljaminekute juures. Olgu selleks siis koduremont, mööbel, auto, elukohavahetus või mõni tervist parandav protseduur. Need on väljaminekud, mida tihti edasi lükatakse, kuid mis võivad lühikese ajaga muutuda väga pakiliseks. Parandamist vajav auto, töökoht teises linnas või otsad andnud pesumasin ei lase enda järel pikalt oodata, neile olukordadele on vaja kiiret ja tõhusat lahendust. Modena väikelaen on klientidele kättesaadav olenemata nädalapäevast või kellaajast. Taotlemine võtab mõne minuti ja raha kantakse pangakontole koheselt.

Enne otsuse tegemist tutvu ka Modena teiste krediiditoodetega nagu Modena Flex ostukrediit ja Modena refinantseerimislaen. Nii saad olla kindel, et valid finantstoote, mis lähtub just sinu vajadustest.

Lepingu- ja haldustasud

Laenu andmine oli ca kümmekond aastat tagasi märksa vähem reguleeritud kui täna. Väikelaen kui finantsteenus sai sellel “metsiku lääne” perioodil külge põhjendatult halva maine. Näiliselt olematu intressiga laenud sisaldasid varjatud lepingu- ja haldustasusid, mis lepingu sõlmimisel võisid tähelepanuta jääda. See on ka põhjus, miks täna on krediidiandjal kohustus välja tuua väikelaenu krediidikulukuse määr. Modena väikelaen on lepingu- ja haldustasuta ning intress vastav kliendi krediidiskoorile.

Kliendiga arvestamine

Kõik kes on Modena teenuseid kasutanud, teavad et me küsime klientidelt tagasisidet igal võimalusel. Ühtlasi on see tagasiside ka peamiseks sisendiks uute finantsteenuste loomisel ja olemasolevate arendamisel. Kuigi Modena finantsteenused on automatiseeritud, siis meie klienditugi on tööpäevadel alati olemas ja aitab.

Laena rahuliku südamega

Kui Sa ei ole Modena väikelaenu tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile ilma lisakuludeta 14 päeva jooksul tagastada.

Turvaline väikelaen Modenast, kasvõi nüüd ja kohe.

Modena väikelaen garantii

Vastused levinud küsimustele

Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 400 eurot kuus. Laenu saad taotleda, kui oled 20-75 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik. Laenu saamiseks peab taotlejal olema registreeritud elukoha aadress Eestis.

Modena väikelaenu lepinguid saab allkirjastada smart-ID või mobiil-ID abil Modena portaalis.

Osamaksed tuleb tasuda Modena Estonia OÜ kontole (IBAN EE147700771006304136). Kui oled meiega sooritanud ostu, siis saadame sulle täpsed maksedetailid emailile ning enne maksetähtpäeva teavitame sind ka SMS-iga.

Jah, saadame Sulle peale ostu sooritamist e-mailile maksegraafiku ning teavitame Sind ka SMS-iga maksetähtaja saabumisel.

Kui sul ei ole võimalik tasuda enda osamakset ettenähtud kuupäevaks, siis palun võta ühendust meie klienditoega info@modena.ee ja me leiame sulle sobiva lahenduse.

• Modena väikelaenu rahulolugarantii kehtib kuni 14 kalendripäeva pärast laenulepingu sõlmimist.

• Väikelaenu tagastamiseks tuleb saata kirjalik avaldus e-posti aadressile info@modena.ee.

• Avalduses tuleb välja tuua lepingust loobumise põhjus või tingimused mis osutusid mitte sobivaks.

• Saadame avaldusele vastu täpse tagasimaksmisele kuuluva summa, mis tuleb tasuda maksimaalselt 1 kalendripäeva jooksul pärast rahulolugarantii perioodi lõppemist.

• Rahuolugarantii kehtib Modena väikelaenule ja ei laiene teistele pakutavatele finantstoodetele.